Kollektsioon SHADES OF NATURE

Saa loodusest inspiratsiooni ! Värskendatud Shades of Nature kollektsioonist leiad nüüd aksessuaare, mis aitavad Sinu interjööri kevadet tuua!
Uuel hooajal on Shades of Nature kollektsioonis rohkem värve! Üldlevinud beeži, pruuni ja loodusliku valge varjundite kõrval on õrn pastelne roheline. See värv sobib suurepäraselt heleda puidu või mererohu varjundiga.
Samuti on taimetrükid, mis interjööri elavdavad. Väikesed lehemustrid kaunistavad nõusid ja põimuvad tekstiilil- voodipesul, padjapüüridel või laudlinadel, aga ka tassidel ja serveerimisnõudel., lisades tervikule värske, kevadise viimistluse.
Siit leiate õrna beeži ja sooja pruuni varjundeid kombineerituna looduslike materjalidega.
Pehmed kohevad tekstiilid magamistoas. Shades Of Nature sarjas on tekstiilid vaoshoitud toonides – hall, valge või õrn beež. Sellised toonid sobivad suurepäraselt lõõgastumiseks.
Valige oma interjööri bambuspuidust aksessuaarid, mererohust valmistatud korvid ning hoidke rätikud ja aksessuaarid ühtlast värvi.
Rikastage oma kööki või söögituba naturaalsest puidust valmistatud elementidega ja vaadake, kui palju teie interjöör muutub looduslähedasemaks.

Näitan kõiki 110 tulemust